مدرسه شبانه روزی Upper Canada

مدرسه Upper Canada College (UCC) در سال 1829 تأسیس شده و یکی از بهترین مدارس پسرانه آمریکای شمالی محسوب میشود. این مدرسه از مقطع پیش دبستانی تا سال دوازدهم تحصیلی  دانش آموزان را می پذیرد. همچنین این مدرسه بیش از 88 دانش‌آموز از خارج از شهر تورنتو در بخش شبانه‌ روزی خود دارد. مدرسه UCC تجربه حضور دانش‌آموزان در یک مدرسه شبانه ‌روزی در داخل منطقه شهری را برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد که قابل مقایسه با مدارس دیگر نیست. برنامه تحصیلی بی‌همتای مدرسه که بر مبنای سیستم آموزشی IB طراحی شده است باعث شده که فارغ‌ التحصیلان این مدرسه نتایج بسیار خوبی برای ورود به دانشگاه ها بدست آورند. قبولی در بهترین دانشگاه‌های دنیا و همچنین کسب مهارت‌ها و توانمندی‌های لازم منطبق با نیاز بخش‌های مختلف صنعت زمانیکه آنها وارد محیط‌ های کاری می‌شوند، دلایلی مبتنی بر این ادعا هستند.

اطلاعات کلی
سال تأسیس1829
نوع مدرسهپسرانه
محل مدرسه

شهر تورنتو ، کانادا

مساحت مدرسه16 هکتار
برنامه تحصیلی
سیستم‌های آموزشیIB Diploma
فعالیت‌های فوق برنامه

18 ورزش تیمی و بیش از 60 زمینه مختلف هنری و سرگرمی

هزینه / شهریه

هزینه بخش شبانه‌روزی

(برای هر سال تحصیلی)

بین 61,000-64,205 دلار کانادا (2019-2018)
هزینه‌های بخش شبانه‌روزی شامل این موارد می‌شود :تمام هزینه‌های مرتبط با برنامه درسی دانش‌آموزان را پوشش می‌دهد
هزینه‌های بخش شبانه‌روزی شامل این موارد نمی‌شود:هزینه‌های جانبی برای دانش‌آموزان بخش شبانه‌روزی از 3000 دلار برای هزینه‌های استاندارد تا 4500 دلار اگر دانش‌آموز بیمه سلامت نداشته باشد و یا قیم قانونی در زمان ثبت نام نداشته باشد. هزینه‌های استادارد شامل کتاب، لب تاپ، یونیفرم مدرسه، لوازم التحریر، سفرهای کلاسی، برخی فعالیت‌های جانبی و هزینه کلاس زبان در صورت نیاز.
محیط آموزشی
تعداد کل دانش‌آموزان (روزانه و شبانه‌روزی)1160 دانش‌آموز
تعداد کل دانش‌آموزان شبانه‌روزی88 دانش‌آموز
تعداد ملیت‌های مختلف24 ملیت مختلف
نسبت معلمین به دانش‌آموزان1:8 (یعنی برای هر 8 دانش‌آموز یک معلم وجود دارد)
زبان
زبان دوره‌های آموزشیفرانسوی، اسپانیایی، چینی. زبان‌های دیگر نیز در صورت تقاضا با پرداخت هزینه اضافی امکان‌پذیر هستند.
زبان اصلی تحصیلیانگلیسی
دانش‌آموزان
سن دانش‌آموزان ورودی به مدرسه8 سال
سن دانش‌آموزان ورودی به بخش شبانه‌روزی مدرسه13 سال
سطوح آموزشی ارائه شده توسط مدرسهاز مهدکودک تا سال دوازدهم تحصیل
پانسیون دانش‌آموزی
شبانه‌روزی کاملبله
دانش‌آموزان روزانهخیر
نیازمندی زبان انگلیسی
حداق نمره IELTS / TOEFLدانش‌آموزان باید آزمون SSAT را به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش بدهند. حداقل نمره در این ارتباط وجود ندارد.
اگر دانش‌آموزی مدرک IELTS / TOEFL نداشته باشداگر آزمون SSAT در کشوری که دانش‌آموز حضور دارد برگزار نمی‌شود، از آزمون‌های جایگزین استفاده می‌شود.
دوره آماده‌سازی زبان انگلیسیخیر
اسکان و غذا
نوع اتاق‌های موجوداتاق‌های دو نفره برای اکثر دانش‌آموزان بخش شبانه‌روزی. تعدادی اتاق تک نفره نیز برای دانش‌آموزان سال‌های 11 و 12 نیز وجود دارد
آپشن‌های اضافه برای غذا-
دستاوردها و اعتبارنامه‌ها
دارای اعتبار و عضویت درIB, CAIS, TABS
افتخارات و جوایزمتوسط نمره فارغ‌التحصیلان مدرسه UCC، دو نمره از متوسط جهانی نمرات دانش‌آموزان در سیستم IB بیشتر است که باعث شده دانش‌آموزان در دانشگاه‌های بسیار معتبر پذیرفته شوند.
مسابقات ورزشی

این مدرسه در دو سال از سه سال اخیر برنده مسابقات قهرمانی فوتبال در سطح ملی در بین مدارس مستقل کانادایی شده است. همچنین، این مدرسه بطور منظم برنده مسابقات قهرمانی در سطح منطقه‌ای در رشته‌هایی مانند شنا، بدمینتون، دو و میدانی، فوتبال، لاکراس، قایقرانی و ورزش‌های دیگر می‌شود.

نمای 360 درجه ی مدرسه شبانه روزی Upper Canada College