مشاوره تحصیلی

مشاوره


گام اول در انتخاب کشور و مدرسه مناسب، داشتن اطلاعات جامع و دقیق در مورد انواع مدارس خارج از کشور، شرایط اخذ پذیرش از آنها و شرایط اخذ ویزای تحصیلی در این کشورها است. مشاوران موسسه آذین سپهر سامان، در ابتدا بصورت تلفنی پیشینه و سابقه تحصیلی متقاضیان را بررسی کرده و با خواسته‌های آنها تطابق می‌دهند. در صورت تمایل متقاضی و با تعیین وقت قبلی، جلسه مشاوره حضوری برگزار خواهد شد که در این جلسه با توجه به شرایط دانش‌آموز بهترین گزینه‌ها برای آینده تحصیلی وی پیشنهاد می‌گردد.

جلسات مشاوره تلفنی و حضوری، بصورت اختصاصی برای هر متقاضی و با توجه به وقت آزاد وی برنامه‌ریزی می‌شوند و مشاوران مجرب موسسه، با تکیه بر آموزش‌های حرفه‌ای و تجربه سالیان متمادی مشاوره تحصیلی برای کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا و نیوزیلند و سوئیس، علاوه بر تلاش برای تحقق خواسته‌های آکادمیک متقاضیان، می‌توانند پیشنهادهای واقع‌گرایانه برای شرایط هر متقاضی را ارائه دهند.

یکی از امتیازات مشاوران ما، تسلط آنها به شرایط رسمی و غیر رسمی اخذ ویزای تحصیلی برای هر کشور و متناسب با شرایط متقاضی است. بدین دلیل، تلاش مشاوران موسسه صرف گرفتن پذیرشی می‌شود که شانس معقول و قابل قبولی برای اخذ ویزای تحصیلی متقاضی در آن قابل تصور است.

مشاوره‌ها در موسسه آذین سپهر سامان، بصورت رایگان صورت می‌گیرد و متقاضی می‌تواند تا زمان عقد قرارداد، با مشاور خود در تماس تلفنی یا ایمیلی باشد تا با اطمینان خاطر بیشتر، اقدام به بستن قرارداد نماید.